Na początek inspiracja, czyli narodziny Biustonosza Szytego na Miarę

Inspiracja, czyli coś co pozwala wystartować z nowym projektem.

Czasami trzeba jej szukać a czasami inspiracja sama drąży dziurę w brzuchu, aż wreszcie się jej ulega. Rusza wtedy proces twórczy, który jest równie bolesny jak narodziny każdego nowego bytu.

Żyjemy w barwnym i różnorodnym świecie, pełnym inspiracji. Wystarczy otworzyć oczy, wyciągnąć ręce i ruszyć nogi. A czasami nie trzeba robić nic. Zupełnie nic, a samopowstałe ponaglające uczucie, będące sumą nabytych wrażeń ze wszystkich otrzymanych bodźców, sprawia, że chce się więcej. I już nic nie zagłuszy tego uczucia.

I tak, kilka lat temu zderzenie kilku wydarzeń, ludzi i przypadków, sprawiło że oddałam swojej inspiracji serce rozum i wszystkie zarobione pieniądze.

Kupowanie bielizny przestało mi wystarczać. Zawsze coś mi się nie podobało, zawsze czegoś brakowało. Bielizna koronkowa to teraz moja miłość, biustonosze na duże biusty to moja pasja a gorsety to teraz dla mnie ciężka, ale warta wysiłku praca.

Dzisiaj jestem już blisko, jeszcze kilka miesięcy i będę gotowa na otwarcie własnej pracowni. Będą powstawać w niej biustonosze i inne części bielizny szytej na miarę oraz na indywidualne zamówienia.

Każdy projekt to inna inspiracja, często jest nią po prostu konkretna potrzeba osoby, dla której szyję bieliznę na miarę.

Zdarza się, że koronka albo tekstura tkaniny mówi jaka forma biustonosza będzie odpowiednia. Do tego starannie selekcjonuję inspiracje z mojego otoczenia. Czasami jest to widok naprawdę wyjątkowego krajobrazu, czasami piosenka, która sprawia, że czuję się warta milion dolarów, czasami to najnowsze trendy modowe, bo coś po prostu wygląda super. 

A co Ciebie inspiruje Droga Czytelniczko? Może doświadczyłaś kiedyś czegoś, czym warto się podzielić z innymi kobietami? Dla nas to też będzie inspiracja…

Czekam na komentarze i dla wzmocnienia przyjemności z czytania – tekst z inspiracją graficzną.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *